Kancelaria df - Pośrednictwo i doradztwo kredytowe KANCELARIA
UBEZPIECZENIOWO - KREDYTOWA DF SP. Z O.O.

Kredyty i pożyczki

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy w zespole certyfikowanych doradców finansowych, którzy poprzez dostęp do bogatej oferty produktów pomaga w wyborze źródła finansowania i oszczędzają Państwa czas.

Dzięki nam ponad 90% Klientów otrzymało kredyt bankowy lub pożyczkę ze wsparciem środków unijnych, co potwierdza, że skutecznie doprowadzamy do pozytywnego rozwiązania skomplikowanych spraw.

Z nami Twoje życie nabierze rumieńców. 

Pożyczka

Pożyczka

Zaczynasz spełniać marzenia, lecz budżet jest twoim ograniczeniem? Trafia Ci się okazja na korzystny zakup, ale nie możesz czekać, aż zgromadzisz środki? Nie wszystko możesz kupić na raty przy zakupie? Pożyczki ułatwiają uregulowanie płatności, kiedy twoje oszczędności na to nie pozwalają. W przeciwieństwie do kredytu, pożyczka nie wymaga określenia celu finansowania.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, umów spotkanie z naszym specjalistą, który wszystko Ci wytłumaczy i dobierze rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. 

Kredyt

Kredyt

Przeliczyłeś, ile lat oszczędzania czeka Cię zanim wybudujesz dom dla swojej rodziny lub kupisz mieszkanie na własność? Postanowiłeś realizować marzenia, nie tylko je snuć? Wymarzony samochód, remont, czy może działka poza miastem? Tego kalibru inwestycje trudno zrealizować z zaoszczędzonych środków. Od takich zadań są KREDYTY, pamiętaj jednak, że musisz określić konkretny cel.

Banki wymagają zapewnień, że pieniądze, które powierzają, wrócą do nich wraz z odsetkami w regularnie wpłacanych ratach kredytowych. Dlatego wnioskując o kredyt musisz spełnić pewne warunki, na podstawie których specjaliści w banku wyliczą twoją zdolność kredytową.

My pomożemy Ci wybrać ofertę kredytową najlepszą w twojej sytuacji zawodowej, finansowego i zależenie od celu finansowania oraz pomożemy w formalnościach. Możesz liczyć na konsultacje i opiekę z naszej strony. 

Formularz kontaktowy

Regulamin plików cookies